Oferta

Usługa Filmowania

Oferuję filmowanie eventów, spoty reklamowe produktów, firm, teledyski oraz wszelkiego rodzaju video-prezentacje. Posiadam profesjonalny sprzęt do nagrywania który umożliwia przedstawienie danego produktu czy siedziby w bardzo efektywny sposób. Wszystkie materiały video są nagrywane w wysokiej rozdzielczości. Dojazd do klienta na terenie całej Polski. Filmowanie było od zawsze moją wielką pasją i dokładam wszelkich starań aby byli Państwo zadowoleni z efektów mojej pracy.

Usługa Fotografowania

Zdjęcia są pamiątką na całe życie, warto zadbać o wspaniałe wspomnienia. Wykonuję sesje plenerowe, ślubne oraz studyjne m.in. ciążowe, noworodkowe, rocznicowe. Posiadam swoje studio gdzie zdjęcia wykonywane są przy pomocy specjalnego tła i oświetlenia. Istnieje możliwość dopasowania tła fotograficznego do własnych upodobań. Obróbka zdjęć jest wykonywana w profesjonalnym programie.

Usługa Montażu

Tworzenie klipów z gotowych materiałów w szybkim terminie. Pracuję na profesjonalnym programie DaVinci Resolve który daje bardzo duże możliwości motażu, od spokojnych klipów do tych bardziej dynamicznych. Pełna obróbka kolorystyczna dopasowana do pożądanego efektu.